Kuchnie

Przez wiele osób kuchnia jest uważana za najważniejsze pomieszczenie w całym domu. Starannie zaprojektowana i wykonana stanowić będzie ozdobę każdego mieszkania.

Firma APEX zajmuje się projektowaniem i wykonaniem mebli kuchennych stosując materiały najwyższej jakości oraz dbając o wszystkie szczegóły tak aby każdy nasz klient mógł przez długie lata cieszyć się z wyboru naszej firmy. Każdy z nas jest inny, ma własny gust, upodobania, a my zrobimy wszystko żeby im sprostać.

Apex oferuje:
meble kuchenne,
meble biurowe,
garderoby,
szafy z systemami przesuwnymi,
nietypowe zabudowy.

Do ich produkcji wykorzystujemy materiały i akcesoria ceniących się na rynku firm, między innymi Blum, Hettich, Gamet. Naszą współpracę rozpoczynamy od wykonania pomiaru i zapoznania się z oczekiwaniami klienta. Następnie, jeśli istnieje potrzeba, doradzamy i proponujemy przydatne rozwiązania, które sprawiają, że projekt, nad którym pracujemy, staje się bardziej funkcjonalny. Naszym zadaniem jest bowiem stworzenie modelu, który zaspokoi oczekiwania klienta i sprawi, by był on praktyczny i użyteczny. Zapraszamy do zapoznania się z galerią oraz do umówienia się na bezpłatny pomiar i wykonanie indywidualnego projektu. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca wypadła dla Państwa pomyślnie a wykonany projekt cieszył Państwa oczy przez wiele lat.

Kuchnie -15%!!!

Zapraszamy!